Kaplice Misyjne w okręgu Chamuka

Na obszarze parafii św. Judy Tadeusza, poza największą kaplicą poświęconą jego czci działają tzw stacje dojazdowe z kaplicami, w których Msza św. odprawiana jest tylko w Niedzielę i Święta w miarę możliwości przybycia kapłana. Sa to: kaplica św. Małgorzaty, św. Wincentego a Paulao, św. Mateusza, św. Ignacego, św. Katarzyny.

Niedzielne spotkania

"Holy Childhood"

Dzieci w wieku szkolnym przychodzą chętnie do sióstr na spotkania. Nauka, katecheza i wspólna zabawa przyciągają najmłodszych członków społeczności Chamuka. Z okazji uroczystości Objawienia Pańskiego (6.01.2020.) dzieciaki dostały piękne stroje. Będą w nich uczestniczyć w liturgii tańcząc i śpiewając według miejscowych zwyczajów.

Nasi najmłodsi

Nasz ogród i ferma

Nasz ogród może się poszczycić całą gamą warzyw i owoców. Pomidory, sałata, cebula, jarmuż, słodkie ziemniaki, soja, kukurydza, szpinak itd  te znane i nieznane. Mamy też kilka kóz, kury i kurczęta no i staw rybny. Jeden na dobry początek, ale będzie więcej.